לקבלת יעוץ
וסיוע מקצועי


צרו קשר

נזקי רכוש – תביעת פח

מי מאיתנו לא עבר תאונת דרכים קלה או קשה במהלך חייו ובשל כך רובנו משלמים ביטוח רכב לחברות הביטוח השונות. ישנם שלושה סוגי ביטוח: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.

במקרה של תאונת שבו הצדדים מבוטחים בביטוח מקיף הם יפעילו את פוליסת הביטוח וחברת הביטוח תפצה אותם על הנזק. במקרה כזה חברת הביטוח תכנס בנעלי המבוטח ותדרוש את הנזק שגרם צד ג' (במידה ומבוטחה אינו אשם בתאונה) או שתגיש תביעה לבית המשפט ותהיה תביעת שיבוב בין שתי חברות ביטוח.

אדם אשר אינו מבוטח בביטוח מקיף אלה "רק" בביטוח צד ג' יכול להגיש עצמאית או דרך משרד עו"ד דרישה על מנת שצד ג' ו/או חברת הביטוח של אותו צד ג' יפצו אותו על הנזק. במידה ואותו אדם יתקבל בסירוב, הוא רשאי להגיש תביעה לבית המשפט.

כמו כן, ניתן להגיש תביעה עצמאית לבית משפט לתביעות קטנות עד לסכום של 32,700 ש"ח במידה והתובע אינו מיוצג. או תביעה לבית משפט השלום במידה והלקוח מיוצג ע"י עו"ד.

משרדנו אשר ניהל מאות תיקי פח, מלווה את הלקוח מרגע שזה פנה למשרדנו, ושם אנו מכוונים אותו לאסוף את כל המסמכים הנדרשים כגון: טופס הודעה, רישיון רכב, דו"ח משטרה ( במידה והייתה מעורבת משטרה), דוח שמאי + תמונות ועוד.. על מנת להתחיל בתהליך.